Kouzelná zábava

11th Led 2018Nezařazené

Nevíte, co s volným víkendem? Dovolují si Vás pozvat na mé vystoupení. Jmenuji se Martin a živím se jako kouzelník http://vaskouzelnik.cz/galerie/oslavy-narozenin-deti/povrly-usti-nad-labem-a-kouzelnik-martin . Dovoluji si tvrdit, že vše, co Vám slíbím, dokážu splnit, i když to nebude zrovna zmizení celého města.
Kouzlení se věnuji snad již od dvanácti let, kdy jsem začínal, jako každé malé dítě s kouzelnickým kufříkem. Ale nyní jsem se vyšvihl daleko výš a proto se chci podělit se svými znalostmi kouzel s ostatními. Při mém vystoupení zažijete některé velmi jednoduché triky na pochopení, ale zároveň vám dokážu předvést věci, o kterých zajisté budete pochybovat, zda je to vůbec možné v našem světě. Kouzelník to jsem právě já Martin.

Nechte se unést do světa magie

Nechte se unést na křídlech fantazie právě mou maličkostí a okuste plnými doušky magické chvíle, na které nikdy nezapomenete. Neváhejte mě jakkoliv kontaktovat a zajisté se domluvíme na budoucí spolupráci. Ať už pro Vás či pro Vaše ratolesti, které mohu navštívit na narozeninové oslavě, kouzelník.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup