Kouzelná zábava

11th Led 2018Nezařazené

Nevíte, co s volným víkendem? Dovolují si Vás pozvat na mé vystoupení. Jmenuji se Martin a živím se jako kouzelník http://vaskouzelnik.cz/galerie/oslavy-narozenin-deti/povrly-usti-nad-labem-a-kouzelnik-martin . Dovoluji si tvrdit, že vše, co Vám slíbím, dokážu splnit, i když to nebude zrovna zmizení celého města.
Kouzlení se věnuji snad již od dvanácti let, kdy jsem začínal, jako každé malé dítě s kouzelnickým kufříkem. Ale nyní jsem se vyšvihl daleko výš a proto se chci podělit se svými znalostmi kouzel s ostatními. Při mém vystoupení zažijete některé velmi jednoduché triky na pochopení, ale zároveň vám dokážu předvést věci, o kterých zajisté budete pochybovat, zda je to vůbec možné v našem světě. Kouzelník to jsem právě já Martin.

Nechte se unést do světa magie

Nechte se unést na křídlech fantazie právě mou maličkostí a okuste plnými doušky magické chvíle, na které nikdy nezapomenete. Neváhejte mě jakkoliv kontaktovat a zajisté se domluvíme na budoucí spolupráci. Ať už pro Vás či pro Vaše ratolesti, které mohu navštívit na narozeninové oslavě, kouzelník.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

No Comments RSS komentářů

Sorry, the comment form is closed at this time.

The comments are closed.