Do ordinace

13th Říj 2018Nezařazené

Razítko je dle informací získaných z internetové sítě: malé značkovací zařízení, které vytváří jedno- či vícebarevné potisky. Je stejným průkazem platnosti dokumentu jako například podpis a nahradilo dříve užívané pečeti. Tímto slovem se také pojmenovává otisk vzorku tohoto zařízení, které je vytvářeno nejčastěji na papír a za pomoci značkovacího inkoustu a polštářku.
V dnešní podobě je razítko vyráběno z gumové nebo polymerové hmoty, vytvářejí se tzv. štočky, z nichž společnost seskládá zákazníkem požadovaný vzor či text. Tato vrstva se pak připevňuje k rukojeti. Barva se na ni nanáší otisknutím na polštářek. Historická podoba razítka se lišila od té současné především užitými materiály. Do, nejčastěji dubového, dřeva se pomocí dlátka a jiných řezbářských nástrojů vyryl reliéf.

Mladá krev

Pokud vás předchozí text mírně uspával, jste ti praví zákazníci pro nás! Razítko od nás je moderní, napumpované dynamikou i životním stylem, který je dnes aktuální! Rychlé vyřízení, ještě rychlejší dodávka. Navíc nyní, sleva 30% na veškerý sortiment razítek!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

No Comments RSS komentářů

Sorry, the comment form is closed at this time.

The comments are closed.