Do ordinace

Razítko je dle informací získaných z internetové sítě: malé značkovací zařízení, které vytváří jedno- či vícebarevné potisky. Je stejným průkazem platnosti dokumentu jako například podpis a nahradilo dříve užívané pečeti. Tímto slovem se také pojmenovává otisk vzorku tohoto zařízení, které je vytvářeno nejčastěji na papír a za pomoci značkovacího inkoustu a polštářku.
V dnešní podobě je razítko vyráběno z gumové nebo polymerové hmoty, vytvářejí se tzv. štočky, z nichž společnost seskládá zákazníkem požadovaný vzor či text. Tato vrstva se pak připevňuje k rukojeti. Barva se na ni nanáší otisknutím na polštářek. Historická podoba razítka se lišila od té současné především užitými materiály. Do, nejčastěji dubového, dřeva se pomocí dlátka a jiných řezbářských nástrojů vyryl reliéf.

Mladá krev

Pokud vás předchozí text mírně uspával, jste ti praví zákazníci pro nás! Razítko od nás je moderní, napumpované dynamikou i životním stylem, který je dnes aktuální! Rychlé vyřízení, ještě rychlejší dodávka. Navíc nyní, sleva 30% na veškerý sortiment razítek!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

</div>

<div class=